INFO

arr3Kde Schovanky hrály2017 09. 09. 2017 VĚTŘNÍ, „První městská slavnost“, od 19:00 hod 26. 08. 2017 SPOŘICE, 15:30 -... arr3Doručení zboží z e-shopuPřijaté objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém k nám byly doručeny. Pokud potřebujete...


Doručení zboží z e-shopu

Přijaté objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém k nám byly doručeny. Pokud potřebujete objednávku vyřídit přednostně, informujte nás o tom prosím v poznámce objednávky nebo nám zavolejte. Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky nebo přijetí platby na náš účet.

 

Nechcete platit poštovné ? Vyberte si zbůsob převzetí Vaší zásilky, který Vám opravdu vyhovuje...

Pro všechny naše milé fanoušky máme specielní nabídku - při objednávce nad 1.500 Kč je doprava po celé ČR úplně zdarma.

Jedete kolem naší kanceláře ? Vyzvedněte si zboží osobně.

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v kanceláři v Turnově. Vyzvednutí je zdarma, neplatíte žádné expediční poplatky a navíc Vám k Vaší objednávce přibalíme malý dárek.

Novinkou je osobní odběr v síti Zásilkovna - při platbě převodem pouze 59 Kč.


Něco není v pořádku ? To snad ani není možné...

Při doručení zásilky prosím překontrolujte v přítomnosti přepravce obsah balení. Pokud shledáte poškození obsahu, reklamujte tuto skutečnost ihned na místě u přepravce. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Všechny zásilky obsahující křehké nebo rozbitné zboží odcházejí od nás řádně zabaleny v bublinkových foliích, pevných papírových krabičkách a opatřeny vzduchovými polštářky pro minimalizování případného poškození při přepravě, navíc jsou zasílány jako křehké zboží pojištěny pro tuto skutečnost.

V případě potíží s dodáním kontaktujte prosím neprodleně naše expediční oddělení na telefonu+ 420 704 701 451.

Na tomto telefonu jsme Vám k dispozici ve všední dny v době mezi 9.00 - 15.00 hod.

Veškeré reklamace řešíme bezodkladně, nejpozději do 30 dnů od jejího obdržení.

 

Nemáte správnou velikost ? Jak se to jen mohlo stát...

Velikostní tabulky textilu uvádíme proto, abychom minimalizovali tyto přpady. Je opravdu důležité jim věnovat pozornost. Pokud nastane případ chybného výběru, pokud potřebujete nepoužitý textil vyměnit za jinou velikost, není to žádný problém. Kontaktujte nás prosím na telefonu + 420 704 701 451. Určitě najdeme řešení..

 

Storno poplatky:

Přijaté objednávky jsou vždy závazné a lze je zrušit pouze po telefonické dohodě s prodávajícím. Prodávající má právo požadovat po kupujícím zaplacení storno poplatku, jeho výše je zpravidla 20% z ceny objednaného zboží a náklady na dopravu. Prodávající má právo požadovat storno poplatek i v případě, že si kupující zboží nepřevezme.

Kompletní obchodní a dodací podmínky najdete zde.

Pokud máte jakékoli otázky, zavolejte nám nebo napište. Možná ale najdete odpověď na Váš dotaz zde.


 

M2VkODEwY