INFO

arr3Kde Schovanky hrály2017 09. 09. 2017 VĚTŘNÍ, „První městská slavnost“, od 19:00 hod 26. 08. 2017 SPOŘICE, 15:30 -... arr3Doručení zboží z e-shopuPřijaté objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém k nám byly doručeny. Pokud potřebujete...

Schovanky dnes

Dnešní Schovanky již nejsou ty sladce se usmívající dívenky z roku 1971, ani ty z roku 1982 s Věrou Martinovou.

Všechny mají hudební vzdělání, hrají s obrovským nasazením, své zahraniční zkušenosti umí výborně prodat a jejich vystoupení jsou pro diváky příjemným šokem. V kapele vznikly 1. vlastní české písničky, zpěvačky si píší vlastní texty a jejich vokály a některé hudební nástroje můžete slyšet i na nahrávkách a deskách jiných kapel.

Na svoje desky si kvůli větší pestrosti nahrávek zvou do studia i některé své mužské kolegy,ovšem na jevišti hrají stále výhradně v dámském obsazení. Každý, kdo slyšel Schovanky živě hrát, může potvrdit, že jejich pódiový sound se od toho studiového prakticky neliší. Již delší dobu se repertoár Schovanek neomezuje pouze na hudbu country. Na deskách i při koncertech můžete slyšet i hudbu Oldies a při vánočních koncertech také koledy. 

U nás i ve světě jsou tisíce skvělých mužských i smíšených kapel. Jako ryze dámská kapela jsou Schovanky svoji kvalitou a profesionalitou však naprosto výjimečné. Jak říká Eda Hrubeš : “ Hrají jako chlapi a ještě je na co koukat”.

Současné složení kapely:

Míla Plochová
akustická a elektrická kytara,
banjo, zpěv, vedoucí

Schovanky - Míla Plochová

Věra Kočišová
housle, piano, zpěv

Schovanky - Věra Kočišová

Jana Marášková
bicí

Schovanky - Jana Marášková

Alena Solařová
basová kytara

Schovanky - Alena Solařová

Lída Helligerová
solo zpěv, kytara, flétny, piano

Schovanky - Lída Helligerová

Blanka Šurková
solo zpěv, kytara

Schovanky - Blanka Šurková

Nabídka Schovanky

Hudbu country a Oldies pro koncertní a festivalová vystoupení, klubové pořady, country bály, plesy, podnikatelské večírky, firemní slavnosti, městské slavnosti, dny otevřených dveří, vinobraní, veletrhy, sportovní slavnosti, výstaviště, vernisáže, výroční slavnosti apod.

Pro zahraničí je kompletní repertoár v angličtině.

Pro adventní období nabízejí vánoční koncerty s těmi nejkrásnějšími koledami a vánočními písněmi. Samozřejmostí je špičkové ozvučení a osvětlení jakéhokoli prostoru s využitím těch nejefektnějších prvků dle přání pořadatele (stroboskopy, scannery, ohňostroje, kouřové efekty, obří videostěny, stavby pódií apod).


YmUxOTYw